Sportowa elegancja - dres w roli głównej

Dres to też jedna z opcji, na które możemy postawić w czasie biegania. Uliczna elegancja biegacza zaczyna być obecnie definiowana na nowo. W ogóle moda jest definiowana na nowo. Do spodni dresowych zakłada się marynarkę i ubiera jeszcze lakierowane obcasy. Do tego dochodzi kopertówka. Może i jest to dość abstrakcyjne, ale równocześnie też całkiem atrakcyjne. Wszystko to dzieje się dlatego, że styl porostowy próbuje się wdzierać w miejsca, które do tej pory były dla niego niedostępne. Do tego wszystkiego dołączana jest jeszcze duża doza dystansu do siebie, dzięki czemu powstają naprawdę przebojowe kreacje.

Szpilki do wszystkiego

Dresy Adidasa ze ściągaczem na nogawkach były kiedyś absolutnym standardem i nosiło się je wszędzie. Dzisiaj to oczywiście już tylko element ekstrawagancji, ale warto do niej sięgać. Zakładamy na siebie taki dres i wykańczamy go szpilkami, a efekt jest piorunujący.

Dres nowoczesny

Współczesne trendy warto jest rozruszać nawiązaniami do czasów trochę dawniejszych. Zrobimy to przez bomber jacket, do której dołożymy wstawki i naszywki kurtkabardziej pasujące do współczesnych trendów. Nie będziemy jednak sięgać po dresy z opuszczonym krokiem, ale postawimy raczej na takie z podniesioną talią. Pozwoli to bardziej skupić się na kolorowych butach sportowych i skórzanej torebce. Para to niesłychana, ale podobno przeciwieństwa się przecież przyciągają.

Do biura i na boisko

Jeśli wszystko odpowiednio wyważymy, trudno będzie powiedzieć, czy właśnie wybieramy się na boisku, czy spieszymy się do biura. Chodzi bowiem o to, by na każdym kroku podkreślać swoją elegancję poprzez stylowe dodatki, ale strój budować na elementach typowo sportowych. Dlatego decydujemy się też na tak wydawałoby się zupełnie bezsensowne rozwiązania, jak dokładne dopasowywanie kolorystyki naszych spodni dresowych do zakładanej marynarki. W ten sposób uzyskujemy zdecydowanie niecodzienny damski garnitur, który krzyczy, że wywodzi się z trendów ulicy. Pod marynarkę możemy założyć biały golf i wyposażyć się dodatkowo w kopertówkę na mocno zaznaczonym, złotym łańcuszku. Żeby nikt nie zapomniał o sportowym charakterze naszego stroju skupiając się przede wszystkim na górze, możemy do tego założyć typowe buty sportowe w maksymalnie sportowej, ostrej kolorystyce. Nie będą zupełnie pasowały do reszty? To nie ma znaczenia. Ważne jest, że będą pasowały do stylu sportowego, a to tak naprawdę jest jedyna kwestia, która jest dla nas w tym przypadku w stu procentach istotna. Reszta z pewnością będzie mniej istotna.